Opakowania mocne z natury

Kontakt

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

Adres e-mail, lub telefon*:

Treść:

Przepisz tekst*:




* pola obowiązkowe

Wyświetl większą mapę

ZENIT Sp. z o.o.

ul. Ochronek, 34

Zakład Produkcji Opakowań

ul.Tuchowska, 76B

33-100 Tarnów

tel.: +48 14 630 06 76 - 78
tel./fax: +48 14 626 81 84
e-mail zpo@zenit-zpo.com

NIP: 873-000-54-39
Regon: 850047331

KRS 0000026978, Kapitał zakładowy 51 000 PLN
Sad Rejonowy dla Krakowa Sródmiescia w Krakowie Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego

Dyrektor:

Paweł Boćko - pawelb@zenit-zpo.com

Dział Projektowy:

Łukasz Kieroński - lukaszk@zenit-zpo.com

Key Account Manager:

Krzysztof Opaliński - krzysztofo@zenit-zpo.com

Dział Sprzedaży i Marketingu:

Renata Gieroń - renatag@zenit-zpo.com
Anna Kukuś - annak@zenit-zpo.com
Agnieszka Piecuch-Gałek - agnieszkap@zenit-zpo.com

Kierownik Działu Logistyki:

Renata Gawlik - renatagawlik@zenit-zpo.com

Dział Logistyki:

Kinga Zabawska-Wrochniak - kingaz@zenit-zpo.com
Joanna Maziarz - joannam@zenit-zpo.com

Kierownik Działu Produkcji:

Dawid Kandefer - dawidk@zenit-zpo.com

Rynki Wschodnie:

Marina Kinzerska - marinak@zenit-zpo.com




Kontakt


+48 14 630 06 76

zpo@zenit-zpo.com


Certyfikaty


Podstawowymi celami Zakładu Produkcji Opakowań ZENIT są: produkcja i sprzedaż wyrobów z tektur falistych, spełniających oczekiwania naszych Klientów i gwarantujących im pełne zadowolenie, rozwój Zakładu.



created by Duonet
Zakład Produkcji Opakowań „ZENIT” | ul. Tuchowska 76b | 33-100 Tarnów | tel.: +48 14 630 06 76 - 78